Kategórie

Produkty

Košík: Položky (0) cena: 0,00 €

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ

produkt na mieru - dodávka a servis

ODBORNÝ TEAM

poradenstvo a školenia

EFEKTIVITA

kvalitná príprava, produktivita - TOP lakovanie

INOVÁCIE, EKOLÓGIA

nové trendy a technológie

NOVINKY, AKCIE, ZĽAVY, VÝPREDAJE

Priemyselne farby

Ponúkame moderné a ekologické povrchové úpravy kovov, ľahkých zliatin, plastov, dreva a minerálnych podkladov pre priemysel. Náterový systém, jeho kvalita, životnosť a čo najvýhodnejšia cena je našou prioritou. Naše farby sú úspešne používané vo výrobných procesoch a postupoch na celom svete.

 

 

 

Autolaky

Technické inovácie, najnovšie trendy, výskumný a vývojový potenciál v oblasti autoopravárenského lakovania radi značku MIPA medzi lídrov súčasnej doby ktorí produkujú kompletný sortiment výrobkov nevyhnutných pre TOP opravy automobilov, ako aj pre špeciálne dizajnérske lakovanie a pre trh úžitkových vozidiel a autobusov.

Príslušenstvo pre lakovne a lakovačov

Naše portfólio výrobcov kvalitných produktov ako sú SATA, 3M, DURR, COLAD, HAMACH, TORK, KIMBERLY-CLARK, STOKO, LARE, SICO, stiekacích pištolí, brúsneho naradia, brusiva, pások, fólií a kompletného príslušenstva pre každú lakovňu je ponúknuť to najlepšie a správne riešenie. Dobre zavedený a spoľahlivý systém, inovatívny prístup, zvýšená produktivita, kratšie pracovné časy a hlavne výrazná úspora nákladov je tá správna cesta!

Striekacie a sušiace kabíny, lakovacie a práškovacie linky, odsávacie steny

Striekacie a sušiace kabíny, sklad farieb, odsávacie steny a prípravné pracoviska, infražiariče, umývačky pištolí, vysávače - Progresívne technológie s využitím najnovších trendov v štandardnom prevedení alebo podľa požiadaviek investora. Vysoký štandard v spojení s vývojom a výrobou umožňuje výber technológie v rôznych rozmeroch, umiestnení agregátov, výkonov motorov a horákov. Všetky výrobky spĺňajú prísne požiadavky kvality, koncepcie, konštrukcie, výroby a bezpečnosti.

Sprej naplnený priemysel a plnička sprejov

W-Servis ponúka plnenie Autolakov ako aj priemyselných farieb špeciálnou technológiou. Pneumatickú plničku sprejov MIPA používame ako profesionálny plniaci systém pre plnenie sprejových dóz v originálnom farebnom odtieni bez potreby čistenia. Patentovaná, v praxi overená MIPA plniaca technológia umožňuje plnenie naplnených sprejov bez nutnosti čistenia pri použití balíka viečok MIPA aj sprejov MIPA.

Naplníme Vám sprej presne podľa odtieňa do 400ml dózy, pripravený naplnený sprej je vhodný pre opravy, potrebujeme k tomu konkrétne číslo odtieňa Vášho auta, RAL alebo vzorku.

Na počkanie alebo na objednávku namiešame presný odtieň farby podľa Vašej požiadavky pre:

  • Osobné vozidlo
  • Motocykel, bicykel
  • Nákladné vozidlá, TIR, BUS
  • Priemyselné výrobky, poľnohospodárske stroje, stavebné stroje...
  • Taktiež podľa RAL, NCS, PANTONE a ostatné normy

Sprej naplnený Universal Priemysel a všeobecné použitie

MIPA Sprej naplnený Universal priemysel pre 1K: RAL, NCS, Pantone a iné normy, je potrebné uviesť požiadavku lesk-pololesk-polomat,mat!

Špeciálne pripravený naplnený sprej je kombináciou hnacieho plynu, rozpúšťadla a farby, môžeme naplniť 1K: RAL, NCS, Pantone a ďalšie aj podľa vzorky, odtieň vieme určiť aj fotospektrometrom.

Sprej je naplnený 1K syntetickou farbou (podľa požiadavky pripravíme aj 2K spreje v kombinácii s tužidlom ako aj klarlaky v rôznej kvalite, minimálny odber 6 ks!).

Použitý profesionálny ventilový systém umožňuje približne rovnaké striekacie vlastnosti, ako má striekacia pištoľ.

Do 400 ml nádoby sa plní cca 100 ml laku.

Novinky, akcie, zľavy, výpredaje

Čistenie a konzervácia lakov, skiel, interiérov a diskov

MP Power-löser insect&dirt (Vysokoúčinný čistič lakovaných povrchov)

Obj. č.: 571701250 - 11,40€

MP Reiniger Wheel-PRO (Vysokoúčinný čistič diskov a kolies)

Obj. č.: 571701150 - 16,68€

Výpredaje

 

footer pic

UNITED ACCESSORIES AND COLORS OF W-SERVIS

Copyright © 2015 W-Servis s.r.o. All Rights Reserved Developed by Radoslav Ďuriš 0903 759487

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x