Kategórie

Produkty

Košík: Položky (0) cena: 0,00 €

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ

produkt na mieru - dodávka a servis

ODBORNÝ TEAM

poradenstvo a školenia

EFEKTIVITA

kvalitná príprava, produktivita - TOP lakovanie

INOVÁCIE, EKOLÓGIA

nové trendy a technológie

NOVINKY, AKCIE, ZĽAVY, VÝPREDAJE

Priemyselne farby

Ponúkame moderné a ekologické povrchové úpravy kovov, ľahkých zliatin, plastov, dreva a minerálnych podkladov pre priemysel. Náterový systém, jeho kvalita, životnosť a čo najvýhodnejšia cena je našou prioritou. Naše farby sú úspešne používané vo výrobných procesoch a postupoch na celom svete.

 

 

 

Autolaky

Technické inovácie, najnovšie trendy, výskumný a vývojový potenciál v oblasti autoopravárenského lakovania radi značku MIPA medzi lídrov súčasnej doby ktorí produkujú kompletný sortiment výrobkov nevyhnutných pre TOP opravy automobilov, ako aj pre špeciálne dizajnérske lakovanie a pre trh úžitkových vozidiel a autobusov.

Príslušenstvo pre lakovne a lakovačov

Naše portfólio výrobcov kvalitných produktov ako sú SATA, 3M, DURR, COLAD, HAMACH, TORK, KIMBERLY-CLARK, STOKO, LARE, SICO, stiekacích pištolí, brúsneho naradia, brusiva, pások, fólií a kompletného príslušenstva pre každú lakovňu je ponúknuť to najlepšie a správne riešenie. Dobre zavedený a spoľahlivý systém, inovatívny prístup, zvýšená produktivita, kratšie pracovné časy a hlavne výrazná úspora nákladov je tá správna cesta!

Striekacie a sušiace kabíny, lakovacie a práškovacie linky, odsávacie steny

Striekacie a sušiace kabíny, sklad farieb, odsávacie steny a prípravné pracoviska, infražiariče, umývačky pištolí, vysávače - Progresívne technológie s využitím najnovších trendov v štandardnom prevedení alebo podľa požiadaviek investora. Vysoký štandard v spojení s vývojom a výrobou umožňuje výber technológie v rôznych rozmeroch, umiestnení agregátov, výkonov motorov a horákov. Všetky výrobky spĺňajú prísne požiadavky kvality, koncepcie, konštrukcie, výroby a bezpečnosti.

Autolaky, priemyselné farby, príslušenstvo pre lakovníkov

Vitajte na stránkach W - Servis s.r.o.

Certifikát solventnosti.pdf

Firma W - Servis s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou autolakov, priemyselných náterových hmôt, farieb a lakov, vodou riediteľných farieb, striekacích a sušiacich kabín, stacionárnych a mobilných striekacích a odsávacích  stien a príslušenstva a ochranných pomôcok pre lakovačov a lakovne. Vzhľadom na viac ako 20 ročné skúsenosti poskytuje firma kvalitný sortiment značkových produktov a služby, ktorých výsledkom je množstvo spokojných zákazníkov.

W - Servis s.r.o. sa zaoberá činnosťou v oblasti povrchových úprav a náterových systémov pre osobné a úžitkové vozidlá ,stroje a zariadenia pre priemysel,kovy,drevo,plasty, kompletného vybavenia lakovní a príslušenstva, vrátane lakovacích kabín, stolárskej výroby a nábytkárstva, farby a laky v súčinnosti s životným prostredím sú našou prioritou.

Zamestnanci firmy pracujú v oblasti autoopravárenstva - autolaky a predaja farieb a lakov od roku 1993 s dlhoročnými skúsenosťami. Práve táto priorita spolu s kvalitným a svetoznámymi produktmi MIPA, ALCEA, POLFILL, SMART COATINGS, SATA, 3M, COLAD, DURR, VENT - EX a inými a výhodnou cenovou úrovňou ponúkaných produktov, predurčuje k úspechu a spokojnosti vo vzájomnej spolupráci v súčasnosti ale aj budúcnosti.

Poslaním firmy je:
"maximalizácia spokojnosti zákazníka pri distribúcii a predaji autorefinisch-autoopravárenských lakov a farieb, kompletná dodávka lakovníckych materiálov z jednej ruky"

Zo sortimentu produktov vyberáme:

 • Autolaky, metalízy, perlete, xiralixy, hladké farby, miešanie farieb
 • Laky pre osobnú dopravu, dodávkové, úžitkové vozidlá, autobusy a električky, koľajová osobná a nákladná doprava
 • Priemyselné náterové hmoty,farby a laky, syntetika, polyuretan, akryl, epoxyd, vodou rieditelné
 • Striekacie a sušiace kabíny, striekacie a odsávacie steny, stacionárne a mobilné
 • Prípravné stánia, základovanie, tmelenie a vyrovnávanie a príprava povrchov
 • Technologie a systémy odsávania, PLENUM, na mieru, projekt, schvalovanie
 • Tužidlá, rýchle, stredné, pomalé
 • Riedidlá, rýchle, stredné, pomalé
 • Krycie laky, číre laky, klárlaky, transparentné laky, laky
 • Základové farby, základovanie
 • SE pigmenty, VOC produkty, HS produkty a systémy
 • Farby na vodnom základe, AQUA, vodou riediťeľné, AQUA BASE
 • Spreje na autá, predplnené, 1K, 2K, ochrana proti kamienkom, ochrana spodkov a dutín, spreje podľa RAL, lak v spreji, 1K základ
 • Príslušenstvo pre lakovníkov a pre lakovne,všetko čo potrebujete od sitka,pásky, brúsky či pištole v potrebnej kvalite a cenovú úroveň si môžete vybrať
 • Striekacia technika, striekacie pištole a zariadenia na striekanie, nízkotlaké, vysokotlaké, pumpy, tlakové nádoby, mikrometre, hadice, koncovky, filtračné prvky, filtre, náhradné diely
 • Striekacie a sušiace kabíny a prípravné stánia, projekčná činnosť
 • Brúsenie, kotúčiky, hárky podľa veľkosti a zariadenia, pod vodou, na sucho, kvalitné za dobrú cenu ale aj lacné
 • Leštenie, leštiace pasty, leštiace kotúčiky a podložky podľa veľkosti a použitia, VELKRO alebo s plastovým uchytením, matovacie pasty a brusivo
 • Maskovanie, maskovacie papiere a folie, maskovacie pásky, presné pásky, obojstranné pásky, stojany, držiaky
 • Personálna hygiena, ochrana pracovníkov a častí tela, čistenie, umývanie a utieranie
 • Elektrické a pneumatické náradie, excentrické, planetárne, rotačné, hoblíky na malé a velké plochy, zariadenia s odsávaním vysávače, servis, náhradné diely, riešenie priamo na dielni
 • Školenia na autoopravárenské systémy, priemyselné náterové systémy, technologické postupy pre prípravu podkladu, nové technologie brúsenie, lakovanie...
 • Poradenská a projekčná činnosť, potreba riešiť nutné otázky finančného zaťaženia lakovňe a hospodárnosti v čase recesie.

Predstavenie obchodnej spoločnosti W – Servis s.r.o.

Spoločnosť W – Servis s.r.o. sa zaoberá predajom, distribúciou, servisom priemyselných náterových hmôt, autolakov, striekacích a sušiacich kabín, lakovacích a práškových liniek, odsávacích stien, sklady farieb a iných nebezpečných látok, príslušenstva pre lakovne, ochranných prostriedkov a likvidáciou použitých a znečistených kvapalných médií.
Zamestnanci spoločnosti pracujú v oblasti predaja farieb, príslušenstva a zariadení pre povrchové úpravy od roku 1993. Dlhoročné skúsenosti spolu s kvalitným zastúpením svetoznámych značiek ako MIPA, MaxMeyer, PPG, NOVOL, SATA, 3M, RUPES, SMART COATINGS, EKOL, KOVOLAK, DÜRR, EVONIK, TORK, Kimberly-Clark určujú priority spoločnosti, ktoré sú odborný tým, efektivita, inovácia, ekológia a maximálna spokojnosť zákazníka.

Divízia priemyselné farby:

Ponúkame moderné a ekologické povrchové úpravy kovov, ľahkých zliatin, plastov, dreva a minerálnych podkladov.
Použitie: Priemysel

 • strojárenský
 • obranný
 • automobilový, úžitkové vozidlá, autobusy, električky, ...

Zmluvný dodávateľ a výrobca náterových hmôt spoločnosť MIPA AG Nemecko. Spoločnosť MIPA AG je výrobcom syntetických, polyuretánových, acrylových, epoxidových, vodou riediteľných a rôznych špeciálnych náterových hmôt.

Divízia Autolaky:

Ponúkame kompletný sortiment hladkých a metalízových farieb cca 70 000 odtieňov pre potreby automobilového opravárenského priemyslu, ako aj špeciálne požiadavky pre obranný priemysel napr. v oblasti povrchovej úpravy munície.
Divízia Autolaky ponúka aj kompletné lakovacie systémy, prípravu povrchu, odmastenie, základné nátery, vrchné TOP lakovanie.

Spreje na plasty, lak bezfarebný, lak v spreji, základ expoxidový, lak na auto, tmel hliníkový, polyesterová živica, zinkový sprej, epoxidová živica, miešanie autolakov do spreja, autolak v spreji, tmel polyesterový, auto sprej, sprej proti hrdzi, tmely na auto, plnič v spreji, sprej strieborný, plnič na auto

Divízia príslušenstva pre lakovne:

Pre lakovacie prevádzky ponúkame dodávky kompletného zabezpečenia potrebného sortimentu striekacích pištolí, brúsok, brusiva, pások, fólií až po ochranné prostriedky.
Inovácie, školenia odborné poradenstvo priamo na lakovni zabezpečuje zvýšenú produktivitu a hlavne úsporu nákladov.

Divízia striekacích a sušiacich kabín, lakovacích a práškovacích liniek a odsávacích stien:

Progresívne riešenia s využitím najnovších trendov presne podľa požiadaviek investora a šité na mieru produktu – objektu lakovania. Zariadenia spĺňajú požiadavky produkcie, kvality, bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia.
Ponúkame:

 • spracovanie zadania a návrh riešenia procesu povrchovej úpravy
 • príprava a spracovanie projektovej dokumentácie
 • výroba a dodávka zariadenia - linky
 • montáž, uvedenie zariadenia do prevádzky, zaškolenie obsluhy záručný a pozáručný servis, dodávka náhradných dielov a filtračných materiálov

Dodávame:

 1. Striekacie a sušiace kabíny (z prednej strany otvorená, mechanicky, elektricky ovládaná, priechodzia, predelená, s priamym odsávaním cez kanály a rošty, s bočným odsávaním, médium plyn, nafta...)
 2. Lakovacie linky (temperovanie, odmasťovanie, fosfátovanie, lakovanie, sušenie, zneškodňovanie, likvidácia odpadových kvapalín, recyklácia technologických médii...)
 3. Práškovacie linky (transport, predúprava, aplikácia elektrostatika, TRIBO, vypaľovacie, komorové pece, príslušenstvo, práškové farby...)
 4. Ručné a poháňané vozíky a dopravníky (kolesové, koľajové, polohovateľné...)
 5. Sklad farieb a miešareň farieb, umývačka striekacích pištolí a recyklácia odpadových kvapalín.

Spoločnosť W – Servis s.r.o. ponúka kompletné dodávky farieb, príslušenstva pre lakovne, zariadení a liniek pre aplikáciu náterových hmôt s príslušným servisom a dodávkou náhradných dielov.
Pre pracovníkov v lakovni (lakovač, prípravár) ponúkame poradenstvo a odborné školenia či už pre začiatočníkov, alebo aj pre pokročilých. Vykonávame mimoškolskú vzdelávaciu činnosť v obore prípravár – lakovač.

Pre ďalšie informácie sme pripravení k jednaniu.

Ing. Viliam Vysoký riaditeľ spoločnosti
Viliam Vysoký ml. obchodno - technický manažér

     

 

Novinky, akcie, zľavy, výpredaje

Čistenie a konzervácia lakov, skiel, interiérov a diskov

MP Power-löser insect&dirt (Vysokoúčinný čistič lakovaných povrchov)

Obj. č.: 571701250 - 11,40€

MP Reiniger Wheel-PRO (Vysokoúčinný čistič diskov a kolies)

Obj. č.: 571701150 - 16,68€

Výpredaje

 

footer pic

UNITED ACCESSORIES AND COLORS OF W-SERVIS

Copyright © 2015 W-Servis s.r.o. All Rights Reserved Developed by Radoslav Ďuriš 0903 759487

Táto stránka používa nevyhnutné cookies. Svoj súhlas s použitím cookies na analytické účely udelíte kliknutím na „Súhlasím“. Ak s použitím cookies nesúhlasíte, kliknite na „Nesúhlasím“.