Kategórie

Produkty

Košík: Položky (0) cena: 0,00 €

MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ

produkt na mieru - dodávka a servis

ODBORNÝ TEAM

poradenstvo a školenia

EFEKTIVITA

kvalitná príprava, produktivita - TOP lakovanie

INOVÁCIE, EKOLÓGIA

nové trendy a technológie

NOVINKY, AKCIE, ZĽAVY, VÝPREDAJE

Priemyselne farby

Ponúkame moderné a ekologické povrchové úpravy kovov, ľahkých zliatin, plastov, dreva a minerálnych podkladov pre priemysel. Náterový systém, jeho kvalita, životnosť a čo najvýhodnejšia cena je našou prioritou. Naše farby sú úspešne používané vo výrobných procesoch a postupoch na celom svete.

 

 

 

Autolaky

Technické inovácie, najnovšie trendy, výskumný a vývojový potenciál v oblasti autoopravárenského lakovania radi značku MIPA medzi lídrov súčasnej doby ktorí produkujú kompletný sortiment výrobkov nevyhnutných pre TOP opravy automobilov, ako aj pre špeciálne dizajnérske lakovanie a pre trh úžitkových vozidiel a autobusov.

Príslušenstvo pre lakovne a lakovačov

Naše portfólio výrobcov kvalitných produktov ako sú SATA, 3M, DURR, COLAD, HAMACH, TORK, KIMBERLY-CLARK, STOKO, LARE, SICO, stiekacích pištolí, brúsneho naradia, brusiva, pások, fólií a kompletného príslušenstva pre každú lakovňu je ponúknuť to najlepšie a správne riešenie. Dobre zavedený a spoľahlivý systém, inovatívny prístup, zvýšená produktivita, kratšie pracovné časy a hlavne výrazná úspora nákladov je tá správna cesta!

Striekacie a sušiace kabíny, lakovacie a práškovacie linky, odsávacie steny

Striekacie a sušiace kabíny, sklad farieb, odsávacie steny a prípravné pracoviska, infražiariče, umývačky pištolí, vysávače - Progresívne technológie s využitím najnovších trendov v štandardnom prevedení alebo podľa požiadaviek investora. Vysoký štandard v spojení s vývojom a výrobou umožňuje výber technológie v rôznych rozmeroch, umiestnení agregátov, výkonov motorov a horákov. Všetky výrobky spĺňajú prísne požiadavky kvality, koncepcie, konštrukcie, výroby a bezpečnosti.

SMART COATINGS

Dobrý deň!

Dovoľujeme si Vám oficiálne predstaviť značku SMART COATINGS.

Dôvod vzniku tejto značky je veľmi jednoduchý - priniesť na trh komplexný sortiment lakovacích produktov vysokej kvality v spolupráci s poprednými výrobcami nemeckého chemického priemyslu za konkurencieschopnú cenu. V súčasnej dobe tento sortiment zahŕňa číre laky, plniče a tmely ale už v blízkej budúcnosti sa bude naďalej rozširovať. Už teraz distribuujeme tieto materiály zákazníkom v Nemecku, Českej Republike a na Slovensku kde máme túto ochrannú známku chránenú. Ako do menších lakovní tak do značkových autoopravovní sme tak ponúkli odberateľom veľmi atraktívny pomer výkon/cena s vynikajúcou kvalitou opráv ktorú sú zvyknutí títo nároční klienti odovzdávať svojim zákazníkom pri použití omnoho drahších "značkových" materiálov z ktorých produkty SMART COATINGS vychádzajú.

Výrobky SMART COATINGS sú vyrábané pod prísnou niekoľkostupňovou kontrolou kvality každej výrobnej dávky ktorá zaisťuje vyrovnanú kvalitu všetkých produktov na vysokej úrovni. Na výrobcu sa tak môžeme spoľahnúť nielen my ale predovšetkým Vy - spracovatelia ktorí musia mať istotu v materiály s ktorým odvádzajú prácu svojim dlhoročným zákazníkom čo si plne uvedomujeme. Náš úspech totiž v prvom rade závisí na Vašom úspechu a spokojnosti Vašich zákazníkov!

Niektoré výrobky sú pozoruhodné svojimi vynikajúcimi vlastnosťami ako lak UHS Optimum, tmel Multi a Glas Softspachtel či 4:1 VOC Füller s antikoróznymi prísadami - ako prvé teda doporučujeme vyskúšať tieto materiály, aj ďalšie produkty zo sortimentu si ale zaslúžia vašu pozornosť nadštandardnou kvalitou vychádzajúcou z prvotriednych surovín použitých pri výrobe.

Špeciálne vyvinuté brusivo pre Vašu dielňu:
SMART COATINGS Optimum Abrasive brúsne kotúče 150mm, 15 dier, P80 až P800

  • brusivo na nosiči zo špeciálne vyvinutého filmu
  • vysoká odolnosť, nízke zanášanie, netrhá sa
  • vynikajúci výsledný povrch za mokra i sucha

Popis výrobku:

Brusivo Optimum Abrasive Discs je skutočne optimálnou voľbou z veľa dôvodov - predovšetkým vysokej kvalite podkladového materiálu zo špeciálne vyvinutého filmu zaisťujúceho vysokú odolnosť proti trhaniu na okrajoch ale zároveň dokonalú rovinnosť pri brúsení vyššou zrnitosťou u plničov ale tiež zvoleného vysoko kvalitného brúsneho materiálu oxidu hliníka zaisťujúceho vysoké výkony s dodatočným povlakom pre nízke zanášanie. Optimum Abrasive Discs je brusivo vyvinuté pre vynikajúce brúsenie od hrubého brúsenia tmelov po najjemnejšie brúsenie finálnych vrstiev. Vďaka vysoko odolnému nosiču je možné brúsiť za sucha i za mokra.

Starostlivo vybraný výrobca samozrejme dodržuje štandard FEPA P / ISO 6344 pre štandardizáciu hrubosti brusív.

Výhody výrobku:

  • vysoko kvalitný podklad i brúsne zrno
  • vysoká odolnosť podkladového nosiča i zrna
  • povrchová úprava zrna proti zanášaniu
  • konštantná hrubosť zrna podľa FEPA P / ISO 6344
  • pre suché i mokré brúsenie

V prípade potreby akýchkoľvek dodatočných informácií či našej návštevy vo Vašej lakovni nás neváhajte kontaktovať.

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme se na ďalšie produkty a spoločné kroky k efektívnemu lakovaniu bez kompromisov!

Sortimentová a cenová ponuka produktov SMART COATING TU

Novinky, akcie, zľavy, výpredaje

Čistenie a konzervácia lakov, skiel, interiérov a diskov

MP Power-löser insect&dirt (Vysokoúčinný čistič lakovaných povrchov)

Obj. č.: 571701250 - 11,40€

MP Reiniger Wheel-PRO (Vysokoúčinný čistič diskov a kolies)

Obj. č.: 571701150 - 16,68€

Výpredaje

 

footer pic

UNITED ACCESSORIES AND COLORS OF W-SERVIS

Copyright © 2015 W-Servis s.r.o. All Rights Reserved Developed by Radoslav Ďuriš 0903 759487

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x